Avukat Kartvizit

Avukat Kartvizit-K005

*
*
*

Stok kodu: K004-1 Kategoriler: Etiketler:
Güvenli Ödeme

Gold renk kuşak deseni ve siyah zeminli estetik avukat kartvizit tasarımıdır. Çelenk ve terazi görsellerinin kullanıldığı Avukat Kartvizit-K005 kodlu tasarım, çok satanlar listesindeki avukat kartvizit modelimizdir. Avukatlar, arabulucular ve hukuk alanındaki tüm çalışanlara hitap eder. Şık ve modern avukat kartvizit tasarımı ile ilk izlenim açısından oldukça etkili olabilmektedir. Avukat Kartvizit-K005 tasarımında kendi logonuzu da kullanabilirsiniz. Tasarım üzerindeki renk ve yazı fontları isteğe göre değiştirilebilir. Ücretsiz tasarım desteği alarak bu kartvizit örneğini özelleştirebilirsiniz.

Ayrıca tasarımı 350 gr, 400 gr kuşe kağıda bastırabilirsiniz. Ayrıca farklı bir seçenek olan şeffaf avukat kartviziti olarak da siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Bu tasarımın yanı sıra, diğer tasarımlarımıza da göz atarak farklı seçenekleri inceleyebilirsiniz.

700 GR KABARTMALI KALIN KARTVİZİTLERİ

700 gr (350+350 gr sıvama) kağıda basılan kalın, kabartmalı avukat kartvizit türüdür. Bunun yanında Mat selefonlu olarak üretilir. Büyük puntolu yazılar, logo vb. gibi bölümler kabartma laklı olarak üretilir.

* 700 gr Kuşe Kağıt (Kalın Kağıt), Mat Selefon,  Çift Yön yada Tek Yön Baskı, Çift Yön Kabartma Lak Uygulaması, Sınırsız Renk

400 GR KISMİ LAKLI KARTVİZİTLER

400 gr kuşe kağıda basılan, kısmi laklı avukat kartvizit türüdür. Mat selefonlu olarak üretilir. Devamında isim, soyisim, logo vb. gibi bölümler kartın diğer yüzeylerine göre daha parlak olarak üretilir (kısmi lak uygulaması).

* 400 gr Kuşe Kağıt,  Kısmi Lak Uygulaması, Sınırsız Renk, Mat Selefon,  Çift Yön yada Tek Yön Baskı

350 GR STANDART KARTVİZİTLER

350 gr kuşe kağıda basılan, standart avukat kartvizit türüdür. Mat yada parlak selefon kaplamalı olarak üretilebilmektedir.

* 350 gr Kuşe Kağıt, Çift Yön yada Tek Yön Baskı, Mat Selefon, Sınırsız Renk

Önemli Not: Ürün adetlerinde %1 ile %6 arasında fire olabilir. Bilgisayarda oluşturulan tasarım ile basılan ürün arasında (Ekran ayarlarınızdan kaynaklı) renk tonu farklılıkları oluşabilir.

Tasarım onayı sonrası oluşabilecek; yazım, imla vb. gibi hatalardan müşteri sorumludur. Dolayısıyla gönderilen tasarımı tam olarak kontrol edip, tasarım onayınızı o şekilde vermeniz son derece önemlidir. Çünkü baskıya gönderilen tasarımlar üzerinde daha sonra herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır.

Tüm Ürünler

www.avukatkartvizit.net, bir www.kartvizitciniz.com kuruluşudur.

Adet Seçiniz

, , ,

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Ödemelerinizi kredi kartı ile yada hesap bilgilerimizden birine; havale, EFT, FAST ile yapabilirsiniz.

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Taksit seçenekleri, ödeme sayfasında görünecektir.

İADE ŞARTLARI

Tek kullanımlık olan ve üzerinde tüketicinin isteğine göre düzenleme yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kullanılarak ürün iadesi mümkün olmamaktadır. Bu tür ürünler ancak üretilen ürünün kusurlu yada ayıplı olması halinde değiştirilebilir.

Shopping Cart
Sohbeti aç
Yardım ister misiniz?
Merhaba, https://www.avukatkartvizit.net/avukat-kartvizit-k005 ile ilgili bilgi almak ister misiniz?