Avukat Kartvizit

Avukat Kartvizit-K001

*
*
*

Stok kodu: K001 Kategoriler: Etiketler:
Güvenli Ödeme

Kabartmalı avukat kartvizit örneklerimizden Kalın Avukat Kartvizit-K001 modeli, sade tasarımı ve göz yormayan renkleri ile ön plana çıkmaktadır. Tasarım üzerindeki bilgiler okunaklı, belirgin ve göz yormayacak şekilde düzenlenip yerleştirilmiştir. Hukuk sektöründe faaliyet gösteren herkes için düzenlenebilir. Bu kartvizit örneğini kendi bilgileriniz ile özelleştirerek, hemen sipariş verebilir ve avukat kartvizit tasarımınızı bastırabilirsiniz. Ayrıca tasarımı 350 gr, 400 gr, 700 gr kuşe kağıda bastırabilir bunun yanında farklı bir seçenek olan şeffaf avukat kartviziti olarak da sipariş verebilirsiniz.

700 GR KABARTMALI KALIN KARTVİZİTLER

700 gr (350+350 gr sıvama) kağıda basılan kalın, kabartmalı avukat kartvizit türüdür. Bunun yanında Mat selefonlu olarak üretilir. Büyük puntolu yazılar, logo vb. gibi bölümler kabartma laklı olarak üretilir.

* 700 gr Kuşe Kağıt (Kalın Kağıt)
* Çift Yön Kabartma Lak Uygulaması
* Mat Selefon
* Çift Yön yada Tek Yön Baskı
* Sınırsız Renk

400 GR KISMİ LAKLI KARTVİZİTLER

400 gr kuşe kağıda basılan, kısmi laklı avukat kartvizit türüdür. Mat selefonlu olarak üretilir. Devamında isim, soyisim, logo vb. gibi bölümler kartın diğer yüzeylerine göre daha parlak olarak üretilir (kısmi lak uygulaması).

* 400 gr Kuşe Kağıt
* Kısmi Lak Uygulaması
* Mat Selefon
* Çift Yön yada Tek Yön Baskı
* Sınırsız Renk

350 GR STANDART KARTVİZİTLER

350 gr kuşe kağıda basılan, standart avukat kartvizit türüdür. Mat yada parlak selefon kaplamalı olarak üretilebilmektedir.

* 350 gr Kuşe Kağıt
* Mat Selefon
* Çift Yön yada Tek Yön Baskı
* Sınırsız Renk

Önemli Not: Ürün adetlerinde %1 ile %6 arasında fire olabilir. Bilgisayarda oluşturulan tasarım ile basılan ürün arasında (Bilgisayar, telefon, tablet ekran ayarlarınızdan kaynaklı) renk tonu farklılıkları oluşabilir.

Tasarım onayı sonrası oluşabilecek; yazım, imla vb. gibi hatalardan müşteri sorumludur. Dolayısıyla gönderilen tasarımı tam olarak kontrol edip, tasarım onayınızı o şekilde vermeniz son derece önemlidir. Çünkü baskıya gönderilen tasarımlar üzerinde daha sonra herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır.

Tüm Ürünler

www.avukatkartvizit.net, bir www.kartvizitciniz.com kuruluşudur.

Adet Seçiniz

, , ,

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Ödemelerinizi kredi kartı ile yada hesap bilgilerimizden birine; havale, EFT, FAST ile yapabilirsiniz.

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Taksit seçenekleri, ödeme sayfasında görünecektir.

İADE ŞARTLARI

Tek kullanımlık olan ve üzerinde tüketicinin isteğine göre düzenleme yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kullanılarak ürün iadesi mümkün olmamaktadır. Bu tür ürünler ancak üretilen ürünün kusurlu yada ayıplı olması halinde değiştirilebilir.

Shopping Cart
Sohbeti aç
Yardım ister misiniz?
Merhaba, https://www.avukatkartvizit.net/kabartmali-avukat-kartvizit-k001 ile ilgili bilgi almak ister misiniz?